lexus-reserve-sleutel-bijmaken
Lexus

Een nieuwe Lexus reserve sleutel bijmaken?

Heeft u een Lexus en bent u uw Lexus sleutel verloren, maar heeft u nog wel de reserve sleutel? Zorg er dan voor dat u een nieuwe Lexus sleutel laat bijmaken, omdat u hiermee een hoop commotie en kosten bespaard. Of heeft u een nieuwe Lexus auto gekocht en slechts één Lexus sleutel ontvangen? Dan kunt u op onze diensten rekenen voor het bijmaken van een nieuwe Lexus reserve sleutel!

Specialist in Lexus sleutel bijmaken

Wij als specialist in autosleutels kunnen voor u een nieuwe Lexus reserve sleutel met transponder/chip voor u kopiëren en inleren. Dat is een reserve sleutel met afstandsbediening, zodat u uw deuren op afstand kunt openen en sluiten. Het is ook mogelijk om een reserve sleutel te laten maken zonder afstandsbediening. Met beide Lexus reserve sleutels kunt u natuurlijk wel de auto starten.

Overzicht modellen Lexus

Hieronder heeft u een modellen overzicht voor het bijmaken van een Lexus reserve sleutel.

ModelVan bouwjaarTot bouwjaar
Lexus ES 30019982003
Lexus ES 33020042006
Lexus ES 3502007+
Lexus GS 30019982007
Lexus GS 35020072009
Lexus GS 40019982001
Lexus GS 43020012007
Lexus GS 45020072009
Lexus GS 4602007+
Lexus GX 47020032006
Lexus HS 250H20032006
Lexus IS 2001999+
Lexus IS 2202005+
Lexus IS 2502005+
Lexus IS 30020012004
Lexus IS 3502005+
Lexus LS 2001999+
Lexus LS 40019972003
Lexus LS 43020012006
Lexus LS 4602007+
Lexus LX 4501998+
Lexus LX 47019992006
Lexus LX 5702008+
Lexus RX 30019992003
Lexus RX 33020042006
Lexus RX 3502007+
Lexus RX 4002006+
Lexus RX 400H2005+
Lexus RX 450H2010+
Lexus SC 30019982003
Lexus SC 40019982003
Lexus SC 4302002-20042005+
lexus-reserve-sleutel-bijmaken-folder

Meer informatie

Wilt u in contact met ons of heeft u vragen en/of opmerkingen over het bijmaken van een Lexus sleutel? Wij helpen u graag!

U kunt ons op de volgende manieren bereiken:
– Contact via Facebook live chat (rechtsonder op de pagina);
- Contact via WhatsApp whatsapp (klik op de knop "Start Chat");
– Contact via telefoon
(06 8452 5617);

– Contact via het Contactformulier.

Omgeving

Aadorp - Agelo - Albergen - Almelo - Balkbrug - Beerzerveld - Bergentheim - Borculo - Borne - Bornerbroek - Bruchterveld - Bruinehaar - Daarle - Daarlerveen - Den Ham - Delden - Denekamp - Dedemsvaart - Eibergen - Enschede - Enter - Fleringen - Geerdijk - Geesteren - Goor - Glanerburg - Gramsbergen - Haaksbergen - Haarle - Harbrinkhoek - Hardenberg - Hellendoorn - Heeten - Hengelo - Hertme - Hezingen - Hoge Hexel - Hoogeveen - Holten - Hulsen - Kloosterhaar - Langeveen - Lattrop - Lemele - Lochem - Mariaparochie - Mariënberg - Mander - Manderveen - Markelo - Neede - Nijverdal - Nutter - Oldenzaal - Ommen - Ootmarsum - Reutum - Rijssen - Sibculo - Slagharen - Tilligte - Tubbergen - Vasse - Vriezenveen - Vroomshoop - Weerselo - Wierden - Winterswijk - Zenderen - Zutphen