kia-reserve-sleutel-bijmaken
Kia

Een nieuwe Kia reserve sleutel bijmaken?

Heeft u een Kia en bent u uw Kia sleutel verloren, maar heeft u nog wel de reserve sleutel? Zorg er dan voor dat u een nieuwe Kia sleutel laat bijmaken, omdat u hiermee een hoop commotie en kosten bespaard. Of heeft u een nieuwe Kia auto gekocht en slechts één Kia sleutel ontvangen? Dan kunt u op onze diensten rekenen voor het bijmaken van een nieuwe Kia reserve sleutel!

Specialist in Kia sleutel bijmaken

Wij als specialist in autosleutels kunnen voor u een nieuwe Kia reserve sleutel met transponder/chip voor u kopiëren en inleren. Dat is een reserve sleutel met afstandsbediening, zodat u uw deuren op afstand kunt openen en sluiten. Het is ook mogelijk om een reserve sleutel te laten maken zonder afstandsbediening. Met beide Kia reserve sleutels kunt u natuurlijk wel de auto starten.

Overzicht modellen Kia

Hieronder heeft u een modellen overzicht voor het bijmaken van een Kia reserve sleutel.

ModelVan bouwjaarTot bouwjaar
Kia Amanti20042010
Kia Borrego20082011
Kia Cadenza20092019
Kia Carens2001-20122013+
Kia Carnival19982020
Kia Ceed2006-20172018+
Kia Cerato20042012
Kia Clarus19982001
Kia Forte20082012
Kia Joice19992002
Kia K9002012+
Kia Magentis2001-20102011+
Kia Mohave20092011
Kia Niro2016+
Kia Opirus20042010
Kia Optima20012020
Kia Picanto2003-20172017+
Kia Pride19992000
Kia Retona20012020
Kia Rio2001-20172017+
Kia Rondo2006-20122013+
Kia Sedona2002-20152015+
Kia Sephia/ Shuma1997-19992000+
Kia Sorento2002-20172018+
Kia Soul2008-20132014+
Kia Spectra20052009
Kia Sportage1996-20172018+
Kia Stinger2018+
Kia Stonic2017+
Kia Venga2014+
kia-reserve-sleutel-bijmaken-folder

Meer informatie

Wilt u in contact met ons of heeft u vragen en/of opmerkingen over het bijmaken van een Kia sleutel? Wij helpen u graag!

U kunt ons op de volgende manieren bereiken:
– Contact via Facebook live chat (rechtsonder op de pagina);
- Contact via WhatsApp whatsapp (klik op de knop "Start Chat");
– Contact via telefoon
(06 8452 5617);

– Contact via het Contactformulier.

Omgeving

Aadorp - Agelo - Albergen - Almelo - Balkbrug - Beerzerveld - Bergentheim - Borculo - Borne - Bornerbroek - Bruchterveld - Bruinehaar - Daarle - Daarlerveen - Den Ham - Delden - Denekamp - Dedemsvaart - Eibergen - Enschede - Enter - Fleringen - Geerdijk - Geesteren - Goor - Glanerburg - Gramsbergen - Haaksbergen - Haarle - Harbrinkhoek - Hardenberg - Hellendoorn - Heeten - Hengelo - Hertme - Hezingen - Hoge Hexel - Hoogeveen - Holten - Hulsen - Kloosterhaar - Langeveen - Lattrop - Lemele - Lochem - Mariaparochie - Mariënberg - Mander - Manderveen - Markelo - Neede - Nijverdal - Nutter - Oldenzaal - Ommen - Ootmarsum - Reutum - Rijssen - Sibculo - Slagharen - Tilligte - Tubbergen - Vasse - Vriezenveen - Vroomshoop - Weerselo - Wierden - Winterswijk - Zenderen - Zutphen